Corlin Eyewear Lucca Sunglasses

Gold Black

Varenummer: 105968 / Produktnr.:

Flere bilder av Corlin Eyewear Corlin Eyewear Lucca Sunglasses

Før 899 kr
539 kr
Fri frakt
PÃ¥ lager.
Vi støtter WWF
Trygg netthandel
Rask levering
Gjennomsnittlig vurdering (0)
Retningslinjer for produktanmeldelser

Luccas har raskt blitt en moderne klassiker. Den sekskantede formen gjør den til den perfekte buen å ha på seg hele året. Lucca er en av våre absolutt bestselgere da den passer både ham og henne.

Modellen er laget av førsteklasses og fleksibelt metall som gjør den enkel å tilpasse til de fleste ansiktsformer. Den runde modellen egner seg utmerket til både hverdager og fest. De runde solbrillene er også utstyrt med en CR39-plastlinse som er støt- og ripebestandig, og som har 100 % UV (400) beskyttelse. Passer for både menn og kvinner.

• Tynn, stilig metallinnfatning
• Klassisk form for enhver tid på dagen
• Modellen finnes i flere farger

Vedlikeholdsråd Oppbevar alltid solbrillene i tøyposen som følger med for å unngå unødvendige riper i linsen. Skal du blant annet oppbevare solbrillene dine et sted? Da anbefaler vi også å bruke esken du fikk med på kjøpet.